Köp bil och / eller sälj din bil till oss på Riddermark Bil. Vi har öppet på telefon 8-24 alla 7 dagar i veckan. Varmt välkommen!

Vill du jobba hos oss? Se våra lediga tjänster

Sundsvall

Vår butik i Sundsvall rymmer över 90 begagnade fordon och är det självklara valet för dig som skall köpa eller sälja en bil. Varmt välkommen!

Öppettider

Mån - Fre: 09:00 - 19:00

Lördag: 10:00 - 18:00

Söndag: 10:00 - 16:00

Bultgatan 20, 853 50, Sundsvall sundsvall@riddermarkbil.se 010-129 59 68
Sundsvall

Rebar Hameed

Säljchef

rebar.hameed@riddermarkbil.se

Rasmus Lundgren

Driftledare

079-065 63 12 rasmus.lundgren@riddermarkbil.se
Försäljning

Denis Stojanovic

Försäljning

079-098 17 81 denis.stojanovic@riddermarkbil.se

Albertin Todaj

Försäljning

073-866 72 57 albertin.todaj@riddermarkbil.se

Tarek Elassir

Försäljning

072-145 77 21 tarek.elassir@riddermarkbil.se

Ronja Persson

Försäljning

073-866 49 31 ronja.persson@riddermarkbil.se

Scala Ismail

Försäljning

072-141 63 92 scala.ismail@riddermarkbil.se

13

Butiker

2200

Alltid minst 2200 bilar i lager

250

Engagerade medarbetare

Med förtroende från

AAA's logotyp
Recos logotyp
Gasellprisets logotyp

Gör som över 150 000 kunder, byt bil hos oss

Butikernas öppettider

Mån-fre: 09:00-19:00

Lördag: 10:00-18:00

Söndag: 10:00-16:00

Företagsinformation

Riddermark Bil AB

Gustavslundsvägen 18

167 51 Bromma

MAIL: info@riddermarkbil.se TEL: +46 (0)8 590 930 40

ORG. NR: 556750-7693