Köp bil och / eller sälj din bil till oss på Riddermark Bil. Vi har öppet på telefon 8-24 alla 7 dagar i veckan. Varmt välkommen!

Vill du jobba hos oss? Se våra lediga tjänster

Recharge Stockholm

Välkomna till Riddermark Bil Recharge, landets största butik för laddbara bilar. Här hittar ni alltid över 200 begagnade och helt leveransklara fordon i lager. Vi är märkesoberoende och har samlat alla olika laddbara märken och modeller under ett och samma tak. Vi erbjuder dessutom landets snabbaste installation av laddbox för dig som köper din bil hos oss. Varmt välkommen att köpa din bil i vår butik eller med hemleverans till din dörr inom 24h.

Öppettider

Mån - Fre: 09:00 - 19:00

Lördag: 10:00 - 18:00

Söndag: 10:00 - 16:00

Nyckelvägen 2, 14250, Skogås recharge@riddermarkbil.se 08-36 08 26
Länna

Sebastian Åkerlund

Driftledare

076-310 64 08 sebastian.akerlund@riddermarkbil.se

Cristian Oskarsson

Försäljningschef

073-502 08 61 cristian.oskarsson@riddermarkbil.se
Försäljning

Naim Belek

Försäljning

073-509 84 70 Naim.belek@riddermarkbil.se

Johan Söderberg

Försäljning

070-341 20 43 johan.soderberg@riddermarkbil.se

Isa Danial

Försäljning

073-507 37 93 isa.danial@riddermarkbil.se

Jonathan Reinoso

Försäljning

076-496 42 71 jonathan.reinoso@riddermarkbil.se

Armin Rohani

Försäljning

073-866 99 31 armin.rohani@riddermarkbil.se

Emin Nikocevic

Försäljning

072-147 46 92 emin.nikocevic@riddermarkbil.se

13

Butiker

2200

Alltid minst 2200 bilar i lager

250

Engagerade medarbetare

Med förtroende från

AAA's logotyp
Recos logotyp
Gasellprisets logotyp

Gör som över 150 000 kunder, byt bil hos oss

Butikernas öppettider

Mån-fre: 09:00-19:00

Lördag: 10:00-18:00

Söndag: 10:00-16:00

Företagsinformation

Riddermark Bil AB

Gustavslundsvägen 18

167 51 Bromma

MAIL: info@riddermarkbil.se TEL: +46 (0)8 590 930 40

ORG. NR: 556750-7693