Köp bil och / eller sälj din bil till oss på Riddermark Bil. Vi har öppet på telefon 8-24 alla 7 dagar i veckan. Varmt välkommen!

Vill du jobba hos oss? Se våra lediga tjänster

Inköp

Går du i säljtankar? Då har du hittat rätt. Våra privatinköpare tar fram ett kostnadsfritt affärsförslag och hjälper dig med alla steg i din bilförsäljning.

Öppettider

Mån - Fre: 09:00 - 19:00

Lördag: 10:00 - 16:00

Söndag: 10:00 - 16:00

Gustavslundsvägen 18, 16751, Bromma privatinkop@riddermarkbil.se 010-332 22 33
Inköpsadministratör

Kadir Oguz

Inköpsadministratör

072-145 84 31 kadir.oguz@riddermarkbil.se

Daniel Barvehed

Inköpsadministratör

070-748 90 06 Daniel.barvehed@riddermarkbil.se

Ester Öhman

Inköpsadministratör

079-065 66 89 ester.ohman@riddermarkbil.se

Felicia Östman

Inköpsadministratör

072-145 27 76 felicia.ostman@riddermarkbil.se

William Thander

Inköpsadministratör

076-696 91 29 william.thander@riddermarkbil.se
Inköp

Erika Norr

Head of valuation

Erika.Norr@riddermarkbil.se

Lavin Barzani

Inköp Transportbilar

073-509 64 82 lavin.barzani@riddermarkbil.se

Felix Medersten

Key Account Manager Företag

076-723 45 35 felix.medersten@riddermarkbil.se
Privatinköp

Emanuel Foring

Privatinköpare

079-066 49 98 emanuel.foring@riddermarkbil.se

Robin Johansson

Privatinköpare

072-142 02 41 robin.johansson@riddermarkbil.se

Andreas Sand

Privatinköpare

072-147 62 29 andreas.sand@riddermarkbil.se

Michel Krstic

Privatinköpare

073-521 86 50 michel.krstic@riddermarkbil.se

Jonatan Thilander

Försäljningschef

073-532 98 49 jonatan.thilander@riddermarkbil.se

Adam Wahlberg

Privatinköpare

079-067 06 29 adam.wahlberg@riddermarkbil.se

Jesper Johansson

Privatinköpare

079-067 79 73 jesper.johansson@riddermarkbil.se

Andreas Fomin Gabrielsson

Privatinköpare

079-098 24 41 andreas.fomin@riddermarkbil.se

Nicolas Zeljic

Privatinköpare

079-098 24 58 nicolas.zeljic@riddermarkbil.se

Samir Kapil

Privatinköpare

079-098 01 96 samir.kapil@riddermarkbil.se

Bojan Dancu

Privatinköpare

076-495 50 27 bojan.dancu@riddermarkbil.se

Perham Rahmani

Privatinköpare

072-083 01 88 perham.rahamn@riddermarkbil.se

Jose Stenbom

Privatinköpare

079-066 36 27 jose.stenbom@riddermarkbil.se

Ljiridon Bajgora

Inköpsadministratör

076-697 55 59 ljiridon.bajgora@riddermarkbil.se

Abdirahman Aadan

Privatinköpare

072-085 03 07 abdirahman.aadan@riddermarkbil.se

Erkan Kose

Privatinköpare

072-084 07 17 erkan.kose@riddermarkbil.se

Nizar Hamdi

Privatinköpare

072-084 32 27 nizar.hamdi@riddermarkbil.se

Alan Unzuel

Privatinköpare

076-721 47 03 alan.unzuel@riddermarkbil.se

Magnus Tiger

Privatinköpare

072-083 63 36 magnus.tiger@riddermarkbil.se

Jakob Stodolski

Privatinköpare

072-148 73 08 jakob.stodolski@riddermarkbil.se

Jesper Jeppe Johansson

Privatinköpare

073-504 94 49 jeppe.johansson@riddermarkbil.se

Mathias Söderqvist

Privatinköpare

072-143 18 34 mathias.soderqvist@riddermarkbil.se

Vincent Ekström

Privatinköpare

073-543 65 43 vincent.ekstrom@riddermarkbil.se

Milorad Srdic

Privatinköpare

070-550 85 67 milorad.srdic@riddermarkbil.se

Kristian Aslan

Privatinköpare

079-066 45 78 kristian.aslan@riddermarkbil.se

13

Butiker

2200

Alltid minst 2200 bilar i lager

250

Engagerade medarbetare

Med förtroende från

AAA's logotyp
Recos logotyp
Gasellprisets logotyp

Gör som över 150 000 kunder, byt bil hos oss

Butikernas öppettider

Mån-fre: 09:00-19:00

Lördag: 10:00-18:00

Söndag: 10:00-16:00

Företagsinformation

Riddermark Bil AB

Gustavslundsvägen 18

167 51 Bromma

MAIL: info@riddermarkbil.se TEL: +46 (0)8 590 930 40

ORG. NR: 556750-7693