Köp bil och / eller sälj din bil till oss på Riddermark Bil. Vi har öppet på telefon 8-24 alla 7 dagar i veckan. Varmt välkommen!

Vill du jobba hos oss? Se våra lediga tjänster

Länna

Välkomna till vår butik i Länna Handelsområde. Här hittar ni alltid över 120 begagnade fordon i lager, klara för omgående leverans.

Öppettider

Mån - Fre: 09:00 - 19:00

Lördag: 10:00 - 18:00

Söndag: 10:00 - 16:00

Nyckelvägen 2, 14250, Skogås lanna@riddermarkbil.se 08-36 08 26
Länna

Sebastian Åkerlund

Driftledare

076-310 64 08 sebastian.akerlund@riddermarkbil.se

Cristian Oskarsson

Försäljningschef

073-502 08 61 cristian.oskarsson@riddermarkbil.se
Försäljning

Naim Belek

Försäljning

073-509 84 70 Naim.belek@riddermarkbil.se

Johan Söderberg

Försäljning

070-341 20 43 johan.soderberg@riddermarkbil.se

Isa Danial

Försäljning

073-507 37 93 isa.danial@riddermarkbil.se

Adam Olsson

Försäljning

070-698 89 73 adam.olsson@riddermarkbil.se

Jonathan Reinoso

Försäljning

076-496 42 71 jonathan.reinoso@riddermarkbil.se

Armin Rohani

Försäljning

073-866 99 31 armin.rohani@riddermarkbil.se

Emin Nikocevic

Försäljning

072-147 46 92 emin.nikocevic@riddermarkbil.se

Axwell Ahlmark

Försäljning

072-142 23 06 axwell.ahlmark@riddermarkbil.se

13

Butiker

2200

Alltid minst 2200 bilar i lager

250

Engagerade medarbetare

Med förtroende från

AAA's logotyp
Recos logotyp
Gasellprisets logotyp

Gör som över 150 000 kunder, byt bil hos oss

Butikernas öppettider

Mån-fre: 09:00-19:00

Lördag: 10:00-18:00

Söndag: 10:00-16:00

Företagsinformation

Riddermark Bil AB

Gustavslundsvägen 18

167 51 Bromma

MAIL: info@riddermarkbil.se TEL: +46 (0)8 590 930 40

ORG. NR: 556750-7693