Järfälla

Här hittar ni alltid cirka 350 leveransklara begagnade fordon i lager.

Öppettider

Mån - Fre: 09:00 - 19:00

Lördag: 10:00 - 18:00

Söndag: 10:00 - 16:00

Kontovägen 5, 175 62, Järfälla jarfalla@riddermarkbil.se 010-330 74 00
Försäljning

Adam Fredborg

Försäljningschef

adam.fredborg@riddermarkbil.se

Sirwan Sabah

Försäljning

073-530 72 55 sirwan.sabah@riddermarkbil.se

Oguzhan Cigel

Försäljning

070-226 91 42 ogge.cigel@riddermarkbil.se

Farhad Shakely

Driftledare

073-500 23 37 farhad.shakely@riddermarkbil.se

Petra Rhawi

Försäljning

076-696 49 47 petra.rhawi@riddermarkbil.se

Milos Aleksov

Försäljning

073-506 96 12 milos.aleksov@riddermarkbil.se

Max Schjelderup

Försäljning

076-698 40 27 max.schjelderup@riddermarkbil.se

Samuel Reijers

Försäljning

072-143 18 34 samuel.reijers@riddermarkbil.se

Fredrik Baggås

Försäljning

073-537 08 55 fredrik.baggas@riddermarkbil.se

Valmir Hashani

Försäljning

079-065 27 19 Valmir.Hashani@riddermarkbil.se

David Delos

Försäljning

079-066 05 34 david.delos@riddermarkbil.se

Johan Nordahl

Försäljning

072-144 75 54 johan.nordahl@riddermarkbil.se

Derin Rashid

Försäljning

072-083 24 63 derin.rashid@riddermarkbil.se

10

Butiker

2000

Alltid minst 2000 bilar i lager

180

Engagerade medarbetare

Med förtroende från

AAA's logotyp
Recos logotyp
Gasellprisets logotyp

Gör som 79.1k andra, köp din bil hos oss

Butikernas öppettider

Mån-fre: 09:00-19:00

Lördag: 10:00-18:00

Söndag: 10:00-16:00

Företagsinformation

Riddermark Bil AB

Gustavslundsvägen 18

167 51 Bromma

MAIL: info@riddermarkbil.se TEL: +46 (0)8 590 930 40

ORG. NR: 556750-7693