Köp bil och / eller sälj din bil till oss på Riddermark Bil. Vi har öppet på telefon 8-24 alla 7 dagar i veckan. Varmt välkommen!

Vill du jobba hos oss? Se våra lediga tjänster

Järfälla

Här hittar ni alltid cirka 350 leveransklara begagnade fordon i lager.

Öppettider

Mån - Fre: 09:00 - 19:00

Lördag: 10:00 - 18:00

Söndag: 10:00 - 16:00

Kontovägen 5, 175 62, Järfälla jarfalla@riddermarkbil.se 010-330 74 00
Järfälla

Farhad Shakely

Försäljningschef

073-500 23 37 farhad.shakely@riddermarkbil.se

Max Schjelderup

Driftledare

076-698 40 27 max.schjelderup@riddermarkbil.se

Carl-Edward Wallin

Försäljningschef

072-142 04 91 carl-edward.wallin@riddermarkbil.se
Försäljning

Sirwan Sabah

Försäljning

073-530 72 55 sirwan.sabah@riddermarkbil.se

Oguzhan Cigel

Försäljning

070-226 91 42 ogge.cigel@riddermarkbil.se

Emrik Bergman

Försäljning

070-551 22 74 emrik.bergman@riddermarkbil.se

Milos Aleksov

Försäljning

073-506 96 12 milos.aleksov@riddermarkbil.se

David Delos

Försäljning

079-066 05 34 david.delos@riddermarkbil.se

Johan Nordahl

Försäljning

072-144 75 54 johan.nordahl@riddermarkbil.se

Salar Kuruchi

Försäljning

072-083 02 57 salar.kuruchi@riddermarkbil.se

Theodore Wadsten

Försäljning

076-495 79 25 theodore.e.wadsten@riddermarkbil.se

Kajsa Masgård

Försäljning

072-083 24 63 kajsa.masgard@riddermarkbil.se

13

Butiker

2200

Alltid minst 2200 bilar i lager

250

Engagerade medarbetare

Med förtroende från

AAA's logotyp
Recos logotyp
Gasellprisets logotyp

Gör som över 150 000 kunder, byt bil hos oss

Butikernas öppettider

Mån-fre: 09:00-19:00

Lördag: 10:00-18:00

Söndag: 10:00-16:00

Företagsinformation

Riddermark Bil AB

Gustavslundsvägen 18

167 51 Bromma

MAIL: info@riddermarkbil.se TEL: +46 (0)8 590 930 40

ORG. NR: 556750-7693