Köp bil och / eller sälj din bil till oss på Riddermark Bil. Vi har öppet på telefon 8-24 alla 7 dagar i veckan. Varmt välkommen!

Vill du jobba hos oss? Se våra lediga tjänster

Halmstad

Välkommen till Riddermark Bil Halmstad!

Öppettider

Mån - Fre: 09:00 - 19:00

Lördag: 10:00 - 18:00

Söndag: 10:00 - 16:00

Skyttevägen 23, 302 44, Halmstad halmstad@riddermarkbil.se 035-240 06 00
Halmstad

Peder Nilsson

Försäljningschef

072-148 25 95 peder.nilsson@riddermarkbil.se
Försäljning

Hamez Zogaj

Försäljning

073-506 59 85 hamez.zogaj@riddermarkbil.se

Abderizak Ali

Försäljning

073-508 23 48 abderizak.ali@riddermarkbil.se

Erik Kronberg

Försäljning

073-531 46 69 erik.kronberg@riddermarkbil.se

Simon Johnsson

Försäljning

073-529 47 43 simon.johnsson@riddermarkbil.se

Raif Ademi

Försäljning

072-526 37 77 raif.ademi@riddermarkbil.se

13

Butiker

2200

Alltid minst 2200 bilar i lager

250

Engagerade medarbetare

Med förtroende från

AAA's logotyp
Recos logotyp
Gasellprisets logotyp

Gör som över 150 000 kunder, byt bil hos oss

Butikernas öppettider

Mån-fre: 09:00-19:00

Lördag: 10:00-18:00

Söndag: 10:00-16:00

Företagsinformation

Riddermark Bil AB

Gustavslundsvägen 18

167 51 Bromma

MAIL: info@riddermarkbil.se TEL: +46 (0)8 590 930 40

ORG. NR: 556750-7693