Köp bil och / eller sälj din bil till oss på Riddermark Bil. Vi har öppet på telefon 8-24 alla 7 dagar i veckan. Varmt välkommen!

Vill du jobba hos oss? Se våra lediga tjänster

Tyresö

Välkomna till Riddermark Bil Tyresö.

Öppettider

Mån - Fre: 09:00 - 19:00

Lördag: 10:00 - 18:00

Söndag: 10:00 - 16:00

Mediavägen 20, 135 48, Tyresö tyreso@riddermarkbil.se 08-36 13 33
Tyresö

Gustav Heynes

Driftledare

079-067 05 92 gustav.heynes@riddermarkbil.se

Joakim Ericsson

Försäljningschef

joakim.ericsson@riddermarkbil.se
Försäljning

Elias Kokkinos

Försäljning

070-248 99 34 elias.kokkinos@riddermarkbil.se

Ali Aziz Eslamieh

Försäljning

079-066 10 58 ali.aziz@riddermarkbil.se

Arvin Mras

Försäljning

079-098 06 91 arvin.mras@riddermarkbil.se

Stefan Mitic

Försäljning

073-866 63 84 stefan.mitic@riddermarkbil.se

Redmon Yelda

Försäljning

076-723 21 29 redmon.yedlda@riddermarkbil.se

Charbel Jawas

Försäljning

076-724 31 34 charbel.jawas@riddermarkbil.se

Pontus Wiegurd

Försäljning

076-495 28 57 pontus.wiegurd@riddermarkbil.se

13

Butiker

2200

Alltid minst 2200 bilar i lager

250

Engagerade medarbetare

Med förtroende från

AAA's logotyp
Recos logotyp
Gasellprisets logotyp

Gör som över 150 000 kunder, byt bil hos oss

Butikernas öppettider

Mån-fre: 09:00-19:00

Lördag: 10:00-18:00

Söndag: 10:00-16:00

Företagsinformation

Riddermark Bil AB

Gustavslundsvägen 18

167 51 Bromma

MAIL: info@riddermarkbil.se TEL: +46 (0)8 590 930 40

ORG. NR: 556750-7693