Köp bil och / eller sälj din bil till oss på Riddermark Bil. Vi har öppet på telefon 8-24 alla 7 dagar i veckan. Varmt välkommen!

Vill du jobba hos oss? Se våra lediga tjänster

Täby

Välkomna till Riddermark Bil i Arninge, Täby. Här hittar ni alltid över 120 leveransklara begagnade fordon i lager.

Öppettider

Mån - Fre: 09:00 - 19:00

Lördag: 10:00 - 18:00

Söndag: 10:00 - 16:00

Måttbandsvägen 3A, 187 66, Täby taby@riddermarkbil.se 08-583 502 90
Täby

Lanå Dawd

Försäljningschef

lana.dawd@riddermarkbil.se

Peyam Berenji

Ställföreträdande Driftledare

070-593 73 18 peyam.berenji@riddermarkbil.se
Försäljning

Tobias Issabhay

Försäljning

070-384 04 03 tobias.issabhay@riddermarkbil.se

Dennis Gül

Försäljning

070-663 39 45 dennis.gul@riddermarkbil.se

Oliver Dahl

Försäljning

076-495 48 53 oliver.dahl@riddermarkbil.se

Rodan Ulusoy

Försäljning

076-319 06 44 rodan.ulusoy@riddermarkbil.se

Ahmed Nour

Försäljning

076-495 22 38 ahmed.nour@riddermarkbil.se

Adam Benkabbou

Försäljning

072-085 72 02 adam.benkabbou@riddermarkbil.se

Omar Drzewinski

Försäljning

070-213 07 10 omar.drzewinski@riddermarkbil.se

13

Butiker

2200

Alltid minst 2200 bilar i lager

250

Engagerade medarbetare

Med förtroende från

AAA's logotyp
Recos logotyp
Gasellprisets logotyp

Gör som över 150 000 kunder, byt bil hos oss

Butikernas öppettider

Mån-fre: 09:00-19:00

Lördag: 10:00-18:00

Söndag: 10:00-16:00

Företagsinformation

Riddermark Bil AB

Gustavslundsvägen 18

167 51 Bromma

MAIL: info@riddermarkbil.se TEL: +46 (0)8 590 930 40

ORG. NR: 556750-7693